Про нас

Робота магазину «Бава» спрямована на розвиток дитини і її сім'ї, забезпечуючи якісним асортиментом книг, ігор та іграшок за демократичними цінами.

Товари в інтернет-магазині систематизовані та розміщені в каталозі з яскравими фотографіями, докладним описом і необхідними характеристиками. Таким чином, робити покупки не виходячи з дому дуже легко, а швидка доставка дає змогу отримати замовлення в найкоротші терміни в будь-який куточок України.

Основна діяльність магазину пов’язана з продажем товарів для дітей, щоб зробити малюка щасливим, а його дитинство — безтурботним.

Розвивальні іграшки, дослідницькі набори, інтерактивні книги — все це невід’ємна частина розвитку і джерело бажання пізнавати світ. Ми вважаємо, що гра має бути вільна від правил, очікувань та сценаріїв. Дітям потрібен простір для відпочинку, задоволення та розваг, щоб уявляти і творити, відкривати себе та світ навколо. 

Для школярів та дорослих пропонується навчальна та пізнавальна література іноземними мовами, настільні ігри.

Наша мета — запропонувати високу якість і функціональність придбаних товарів.

Починаючи з 2016 року ми працюємо з найкращими видавництвами Європи,  відомими виробниками, аби задовольнити потреби найвибагливішої української сім’ї.

За час існування накопичені знання та досвід допомагають нам професіонально надавати консультації при оформленні замовлень.

Ми завжди допоможемо з вибором, адже турбуючись про своїх покупців, ми вкладаємо частинку своєї душі.

Наші знижки та спеціальні ціни

Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно!

Подивитись все


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22