Книги Dorling Kindersley

Датою народження Dorling Kindersley (DK) вважається 1982-й, хоча історія цієї британської фірми почалася набагато раніше. У 1974 році Крістофер Дорлінг і Пітер Кіндерслі організували на території Лондона спільне підприємство по виданню книг, яке через вісім років трансформувалося в повноцінне видавництво. Першою енциклопедією, що вийшла друком під знаком DK, став посібник, який пояснював правильне надання найпростішої медичної допомоги. З 2000 року компанія входить в організацію Penguin-Group.

З самого початку книги Dorling Kindersley відрізнялися чудовою подачею матеріалу і якісно виконаними ілюстраціями. Опубліковані твори були розраховані на дитячу та дорослу цільову аудиторію. Яскраві путівники та енциклопедії, випущені видавництвом, здобули популярність як вдома в Великобританії, так і в інших країнах. Тепер з ними можна ознайомитися на 51 мові світу.
Друковані видання DK заповнені фактами, пов'язаними з різними науками і галузями життя. У них можна почерпнути велику кількість знань з історії, географії, біології, астрономії. Також видавництво випускає енциклопедії, присвячені спорту, туризму, кулінарії, нумізматиці і багато чому іншому. У путівниках Dorling Kindersley розміщені відомості про безліч країн і народів, що їх населяють. Чіткі текстові формулювання і реалістичні фото й картинки дозволяють легко сприймати інформацію, що по достоїнству оцінили читачі різного віку.

Будучи прямим постачальником книг від DK, магазин "Бава" пропонує купити друковані видання на дуже вигідних умовах. Роздрібна ціна буде привабливою для людей, що мають різні рівні доходу. Клієнти, які живуть в місті Київ, швидко отримають придбані енциклопедії та довідники. Покупцям з інших територій доведеться почекати трохи довше. Україна вважається читаючою країною, тому продукція видавництва Dorling Kindersley зацікавить значне число освічених громадян.

Сортувати за:
3205 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22