Продукція Fortnite в Україні

Фігурки бренду Fortnite є частиною вигаданого світу комп'ютерної гри, випущеної американською фірмою Epic Games в 2017 році. Завдяки високому геймерському інтересу колоритні мультяшні персонажі змогли переміститися з віртуальності в нашу дійсність. Крупні виробники розважальної продукції, оцінивши очікуваний прибуток, зайнялися випуском героїв, які воюють із зомбі, і їх додаткових аксесуарів.

Фігурки з оригінальним дизайном користуються популярністю незалежно від віку шанувальників «Фортнайта». Багатомільйонна армія гравців позитивно поставилася до можливості продовжити в реальності захоплююче дійство разом зі своїми улюбленими персонажами. Різноманітність барвистих товарів, представлених на ринку, дозволяє купити кожного героя Fortnite і зібрати з них повну колекцію. 

Виробники розважальної продукції бренду Fortnite

Виробники іграшок не могли залишити без уваги успіх компанії Epic Games і придбали ліцензії на випуск фантастичних персонажів. Американська фірма Jazwares, зареєстрована в 1997 році, більше 20 років виготовляє продукцію на основі популярних мультиплікаційних і комп'ютерних брендів. У лінійку її товарів «Фортнайт» входять фігурки героїв, елементи екіпіровки, набори з чотирьох членів команди, тематичні конструктори. Можливість поміняти своєму улюбленцю не тільки аксесуари, але і міміку обличчя сподобається багатьом покупцям.

Компанія Funko, заснована в США в 1998 році, створила зменшених персонажів Fortnite. Кумедні фігурки з гіпертрофованими головами, виконані у вигляді брелоків, стануть постійними супутниками геймерів. Американський виробник чинної іграшкової зброї теж не міг обійти увагою нову популярну комп'ютерну гру. Набутий фірмою Hasbro NERF випустив ряд бойових аксесуарів, які повторюють зовнішній вигляд віртуальних бластеров і пістолетів, а також лицеві захисні маски.

Компанія McFarlane Toys, заснована Тоддом Макфарлейном в 1994 році в США, зайнялася виготовленням колоритних фігурок героїв і їх транспортних засобів. Додаткові елементи вигаданого світу повинні були довести до завершення образ будь-якого персонажа. Австралійська фірма Moose Toys, що працює на ринку з 1985 року, представила клієнтам барвистих воїнів з «Королівської битви» — продовження гри «Фортнайт». Це лише частина виробників, які оцінили перспективи нової комп'ютерної гри і приступили до випуску продукції під маркою Fortnite. 

Види продукції бренду Fortnite

Продукція бренду «Фортнайт» настільки ж різноманітна, як і світ оригінальної гри. Купивши фігурки знайомих персонажів, геймери можуть продовжити свої розваги в реальності. Шанувальники віртуальної забави власними руками побудують міні-форт або велику базу, де їхні улюбленці будуть перечікувати навалу зомбі. Вони подбають про відповідне обмундирування і спорядження для героїв, які вирушають на битву з нежитями.

Людиноподібні фігурки з нормальними або фантастичними головами відрізняються барвистим дизайном. Певна похмурість їх виду компенсується мультяшністю, яка властива багатьом персонажам. Синій автобус, що переміщається по повітрю за допомогою повітряної кулі, відтворює неповторну атмосферу Fortnite. Летючі глайдери, літаки і наземні машини занурюють захоплених гравців в знайому обстановку.

Використовуючи повнорозмірну стрілецьку та холодну зброю «Фортнайт», геймери влаштують активні битви між собою в реальності. Займаючись повсякденними справами, вони завжди можуть взяти в руки брелок з персонажем, щоб насолодитися зовнішнім виглядом свого улюбленця. Конструктори і настільні ігри, присвячені популярній віртуальній забаві, нарівні з фігурками Fortnite викликають інтерес у покупців.

Іграшки бренду «Фортнайт» за кілька років отримали шанувальників по всьому світу. Яскраві фантастичні герої стрімко перемістилися з комп'ютерних екранів в нашу реальність. Багато геймерів почали збирати колекції колоритних фігурок. Купити персонажів Fortnite разом з додатковими аксесуарами тепер можна і в Україні.

В інтернет-магазині «Бава» представлено широкий асортимент фігурок і інших елементів популярного комп'ютерного світу. Завдяки доступним цінами відвідувачі ресурсу з легкістю виберуть іграшки. Жителі Києва, Луцька, Львова, Миколаєва, Одеси швидко отримають оплачений товар, не доведеться довго чекати доставки свого замовлення. Персонажі «Фортнайт» додадуть фарб в повсякденний побут господаря, розвиваючи його уяву, дрібну моторику і творчий потенціал.

Сортувати за:
120 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22