Usborne (Асборн) в Україні

У 1973 році Пітер Усборн, дізнавшись про своє батьківство, вирішив створити видавництво, яке випускає барвисті і цікаві посібники для дітей. Сьогодні це одне з найбільших і найуспішніших видавництв дитячої літератури в Англії.

Книги Usborne набули неабиякої популярності у читачів. За 45 років роботи емблема компанії - райдужний повітряна куля - стала широко відома далеко за межами Великобританії. Продукція організації орієнтована на хлопчиків і дівчаток різного віку.

У видавництві працює власна команда письменників, редакторів і дизайнерів, які відповідають за випуск книг найрізноманітнішої тематики. Usborne публікує освітню, художню та наукову літературу, що входить в окремі серії. Компанія створює величезну кількість посібників, які знайомлять дітей з навколишньою дійсністю. Особливі видання розвивають у дитини рухові функції організму. Через інтерактивність і тактильні відчуття малюк швидше засвоює нові знання.

Крім звичайних книг британська компанія випускає інтелектуальні головоломки, ігри, розмальовки. Спеціальні посібники Usborne допомагають батькам навчати дітей перших словах, розповідати про різноманіття природи, пояснювати поняття з різних сфер суспільного життя. Ціна публікується продукції відповідає її високій якості. Чудові ілюстрації, наявні в кожному виданні, не залишать юних читачів байдужими.

В даний час видається близько 2000 різних Usborne книг, починаючи від книжок для найменших від 0 місяців і до романів для молоді. Це абсолютно нове покоління дитячих книг: яскравих, барвистих, цікавих і в той же час якісних для удосконалення мовних навичок. Вони відрізняються від інших видавництв і популярні в усьому світі. Магія Usborne книги в тому, що тут поєднується і читання англійською мовою, і веселе проведення часу з цікавими ілюстраціями. Цим Usborne зломив опір дитини до навчання читання вдома. Книги Usborne настільки добре написані і організовані, що діти вбирають і запам'ятовують більшу частину величезної кількості представленої інформації.

Книги відомого видавництва Usborne, перекладені більш ніж на 100 мов, успішно продаються по всьому світу. Купити дитячі книги видавництва Usborne тепер можна і в Україні (в Києві, Харкові, Одесі, Львові, Рівному та інших містах) — досить просто скористатися послугами спеціалізованого інтернет-магазину «Бава», а з 2016 року — офіційного дистриб'ютора видавництва Usborne в Україні. Доступні і під замовлення в великому асортименті Usborne книги, як оптом, так і вроздріб. Ознайомившись з пропонованою продукцією, батьки та педагоги підберуть на сайті всю необхідну літературу, яка буде потрібна їх дитині для загального розвитку. Доставка товару здійснюється в Київ та інші регіони країни. Розвивальні посібники допоможуть дорослим правильно поставити виховний і навчальний процеси, забезпечивши юним читачам доступ до знань з різних тем.

Сортувати за:
4876 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22