Увага! з 15 по 26 липня вхідні дзвінки не прийматимуться, відповіді на питання через viber: 066 021 58 88

Продукція Viga Toys в Україні

Viga Toys пропонує для розвитку дітей високоякісні дерев'яні іграшки. Китайська фірма Viga Toy Manufacturing Co., Ltd була зареєстрована 16 жовтня 2000 року. Продукцію бренду Viga вперше представили клієнтам у 2004 році. У 2009 р. виробник заснував дочірню компанію KIFUN Wood і почав імпортувати європейський бук вищого сорту.

У 2013 році фірма офіційно вийшла на ринок Китаю. Через п'ять років її роботу відзначили на Центральному державному телебаченні CCTV9. Іграшки «Віга Тойз» поширюються на території 60 країн світу. Компанія бере участь у міжнародних ярмарках і отримує нагороди за якість виробленого товару.

Різноманітність продукції компанії «Віга Тойз»

Бренд Viga Toys виробляє розвивальну продукцію для дітей від одного до шести років. Компанія випускає товари різної категорії: дерев'яні конструктори, навчальні іграшки, пазли, каталки, ходунки та гірки. Хлопчики і дівчатка відчують себе дорослими, займаючись приготуванням обіду на міні-кухні з використанням барвистих продуктових наборів. Маніпуляції зі шнурівками розвинуть рухові навички дитини. Рольові комплекти виявлять його творчі здібності.

Настінні навчальні дошки дадуть малюкам нову інформацію про навколишній світ. Математичні набори та комплекти літер допоможуть підготуватися до майбутніх шкільних занять. Комплекти блоків різних форм і кольорів посприяють виробленню дитячого логічного мислення. Натуральні і штучні матеріали, що йдуть на виготовлення продукції «Віга Тойз», проходять ретельне лабораторне тестування на безпеку.

Дерев'яні іграшки Viga Toys сподобаються маленьким користувачам барвистим дизайном і приємною на дотик поверхнею. З їхньою допомогою батьки можуть почати навчання дітей різного віку. Представлений в магазині «Бава» асортимент порадує відвідувачів своїми демократичними цінами і можливістю швидкої доставки.

Вивчивши всі категорії для сенсорного, інтелектуального і творчого розвитку, клієнт купить предмет, який найбільш сподобається його дитині. Замовлений товар відправляється в усі регіони України — від Києва до Ужгорода, від Чернігова до Одеси і Харкова. Хлопчики і дівчатка будуть щасливі отримати від люблячих близьких кубики, сортери, конструктори, залізні дороги, машинки або музичні інструменти.

Сортувати за:
489 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22