Продукція Learning Resources в Україні

Learning Resources — відомий виробник інноваційних навчальних іграшок та навчальних посібників. Компанія була заснована у Чикаго у 1984 році. Європейський підрозділ американської фірми відкрили у Великобританії у 1994 році. Продукція популярного бренду допомагає малюкам розуміти навколишній світ через використання спеціально розроблених матеріалів. Хлопчики та дівчатка отримають нові знання, застосовуючи свою багату уяву під час захоплюючого відпочинку.

За допомогою інтерактивних ігрових наборів Learning Resources дитина почне навчатися читанню та рахунку, відрізняти форму та кольори різних об'єктів, вивчати різноманіття природи. Дрібна моторика рук малюка буде розвиватися через маніпулювання фігурками та предметами, зробленими відомою компанією. Захоплюючі посібники дозволяють оволодіти рідною та іноземними мовами, проводити наукові експерименти в спрощеній міні-лабораторії, активізувати розумові здібності юних любителів активного проведення часу.

Американський виробник уже більше тридцяти років випускає спеціальні товари для дітей, які мають полегшити їм заняття вдома та в школі. Компанія орієнтується на аудиторію віком від 2 до 12 років. Високоякісні екологічні матеріали та чудовий дизайн присутні в усіх 1100 видах виготовлюваної продукції. Інноваційні навчальні іграшки та навчальні посібники Learning Resources були оцінені по достоїнству як батьками, так і вчителями — їх можна купити в 80 країнах світу. Багато з них отримали нагороди від освітньої спільноти.

Порадувати свого малюка кольоровими розвиваючими іграшками тепер може будь-який житель Києва та України. За допомогою інтернет-магазину легко вибрати та придбати зацікавивший навчальний посібник. Ціна товару відповідає його якості та корисному впливу на дитину. Доставка продукції Learning Resources здійснюється з наявності, а також за попереднім замовленням.

Сортувати за:
717 товаров

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22