Пользовательское соглашение

Договір публічної оферти

Загальні положення і термін дії договору

1.1. Справжня оферта є офіційною пропозицією магазину http://bava.com.ua, далі по тексту — «Продавець», укласти Договір купівлі-продажу товарів дистанційним способом, тобто через Інтернет-магазин, далі по тексту — «Договір», і розміщує Публічну оферту (пропозицію) на офіційному інтернет-сайті Продавця «http://bava.com.ua (далі — «Інтернет-сайт»).

1.2. Моментом повного і безумовного прийняття Покупцем пропозиції Продавця (акцептом) укласти електронний договір купівлі-продажу товарів, вважається факт оформлення і/або оплати Покупцем замовлення на умовах цього Договору, у строки та за цінами, вказаними на Інтернет-сайті Продавця.

1.3. Сторони мають право розірвати цей договір в односторонньому порядку в разі невиконання однією із сторін умов цього Договору та у випадках передбачених чинним законодавством України.

1.4. Інтернет-магазин залишає за собою право в односторонньому порядку вносити зміни до цього договору за умови попередньої публікації його на сайті http://bava.com.ua

Поняття і визначення

2.1. У цій оферті, якщо контекст не вимагає іншого, наведені нижче терміни мають таке значення:

«Товар» — предмет широкого вжитку, в тому числі поліграфічна продукція, дитячі іграшки, транспортний засіб для дітей, косметичні речовини тощо.

 «Інтернет-магазин» — Інтернет-сайт Продавця, створений для укладення договорів роздрібної та оптової купівлі-продажу на підставі ознайомлення Покупця з запропонованим Продавцем описом Товару в тексті і на фотознімках, за допомогою мережі інтернет, що виключає можливість безпосереднього ознайомлення Покупця з Товаром, тобто дистанційним способом продажу Товару.

«Продавець» — компанія, яка реалізує товари, представлені на Інтернет-сайті.

«Покупець» — фізична особа, що уклала з Продавцем Договір на умовах, викладених нижче.

«Замовлення» — вибір окремих позицій з переліку товарів, зазначених Покупцем при розміщенні замовлення і проведенні оплати.

Предмет договору

3.1. Продавець зобов'язується передати у власність Покупця Товар, а Покупець зобов'язується оплатити і прийняти Товар на умовах даного Договору. Цей Договір регулює купівлю-продаж товарів в Інтернет-магазині, в тому числі:

- добровільний вибір Покупцем товарів в Інтернет-магазині;

- самостійне оформлення Покупцем замовлення в Інтернет-магазині;

- оплата Покупцем замовлення, оформленого в Інтернет-магазині;

- обробка і доставка замовлення Покупцеві у власність на умовах цього Договору.

Порядок оформлення замовлення

4.1. Покупець має право оформити замовлення через «форму кошика» на будь-який товар, представлений на Сайті Інтернет-магазину і наявний на складі Продавця.

 4.2. Термін обробки замовлення — до 2 робочих днів з моменту оформлення заявки. У разі, якщо замовлення оформлене у вихідний або святковий день, термін обробки починається з першого після вихідного робочого дня.

4.3. При відсутності товару на складі, менеджер Інтернет-магазину зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).

4.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.

Порядок оплати за товар

5.1. Ціна товару вказана на Сайті у відповідному розділі на момент оформлення Замовлення, і не включає вартість доставки.

5.2. Оплата Товару здійснюється Покупцем:

- в готівковій формі у разі отримання Товару на складах-магазинах Продавця або відділеннях поштових служб;

- в безготівковій формі шляхом перерахування грошових коштів на поточний рахунок Продавця;

- онлайн на сайті Продавця через сервіс Liqpay.

Валюта розрахунків - гривня.

При безготівковій та онлайн формах оплати зобов'язання Покупця по оплаті Товару вважаються виконаними з моменту зарахування грошових коштів на поточний рахунок Продавця.

5.3. Оплата післяплатою (накладений платіж) здійснюється за фактом отримання товару у відділенні транспортної компанії за готівковий розрахунок в гривнях. При цьому Покупець сплачує комісію у розмірі 2% від вартості Замовлення і 20 грн. Опція післяплати доступна, якщо сума замовлення більша, ніж 200 грн.

5.4. При не надходженні коштів (накладений платіж) протягом 5 днів з дня прибуття замовлення до відділення транспортної компанії Інтернет-магазин автоматично анулює Замовлення та воно буде повернене Продавцю.

Умови доставки замовлення

6.1. Доставка товарів, придбаних в Інтернет-магазині, здійснюється до складів транспортних компаній (де і здійснюється видача замовлень) на адресу і дані, зазначені Покупцем при оформленні Замовлення.

6.2. Вартість доставки оплачує Покупець Перевізнику згідно з тарифами транспортної компанії, яка безпосередньо здійснює доставку товару.

6.3. Доставка Замовлення на суму, більшу ніж 1500 (півтори тисячі) гривень, здійснюється безкоштовно за рахунок Продавця до складу (відділення) транспортної компанії. Однак, не поширюється на великогабаритні ігрові комплекси, м'які модулі, батути, басейни, велосипеди, коляски.

6.4. Можливий поділ посилки на 2 доставки, оскільки деякі відправки здійснюються не з одного складу. Якщо Замовлення Покупця потрапляє під поділ, про це його обов'язково попередить менеджер Інтернет-магазину по телефону до відправки замовлення.

6.5. Продавець докладає всіх зусиль для дотримання термінів відправки, озвучених Менеджером та вказаних на сайті, однак, затримки доставки можливі внаслідок непередбачуваних обставин, які перебувають поза контролем Продавця (обставини форс-мажору). 

6.6. Якщо впродовж 60 календарних днів після доставки відправлення, воно не було затребуване Покупцем, то воно вважається незатребуваним та може буди утилізованим. Перевізник має право розпорядитися таким відправленням на власний розсуд.

Повернення товару

7.1. У разі, якщо товар не відповідає очікуванням Покупця, він має право повернути придбаний товар належної якості протягом 14 (чотирнадцяти) календарних днів з дня його отримання, при дотриманні умов, передбачених Законом України «Про захист прав споживачів».

7.2. Не підлягають поверненню товари належної якості, визначені Постановою Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України« Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172, серед яких:

  • друковані видання, книги;
  • CD, DVD диски для лазерних систем зчитування із записом;
  • дитячі іграшки м'які;
  • дитячі іграшки гумові надувні;
  • зубні щітки;
  • розчіски, гребінці і щітки масажні;
  • товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо);
  • інструменти для манікюру, педикюру (ножиці, пилочки тощо);
  • постільна білизна;
  • перо-пухові вироби.

7.3. Для здійснення повернення товару Покупець має повідомити про це шляхом здійснення дзвінка на відповідний номер, який вказаний на Сайті Продавця, або написавши лист на адресу електронної пошти: [email protected] з позначкою «Вимога Повернення товару».

7.4. Товар, що повертається, повинен мати товарний вигляд, повинні бути збережені ярлики, бирки, упаковка, захисна плівка, товар не повинен мати слідів використання і т.п

7.5. При поверненні (відправлення за допомогою служби доставки) товару, що поставляється в індивідуальній упаковці (упаковці виробника), необхідно упакувати такий товар додатково та  зберегти вид товару в індивідуальній упаковці. Продавець має право відмовити у прийманні товару, що повертається,  якщо він був запакований неналежним чином, внаслідок чого на ньому (на індивідуальній упаковці) залишилися сліди і/або пошкодження (в т.ч. виникають при його транспортуванні (подряпини, прим'ятості, нанесення маркувань, додаткова фіксація скотчем вантажу і/або супровідних документів та ін.) — як товар, товарний вигляд якого не збережено Покупцем.

7.6. Повернення товару неналежної якості:

7.6.1. Повернення товару неналежної якості має здійснюватися Покупцем протягом 3 робочих днів з моменту отримання товару, із супровідними документами на товар та/або з наданням повної інформації про замовлення.

7.6.2. У разі виявлення істотних недоліків, які виникли з вини виробника товару, Продавець, в порядку і в термін до 7 робочих днів повертає Покупцю сплачену за товар грошову суму.

7.6.3. Вимоги Покупця повинні бути пред'явлені шляхом направлення листа-заяви на адресу електронної пошти: [email protected]

7.6.4. Якщо разом з товаром Покупцеві було надано технічний паспорт, гарантійний талон або інший документ, вимоги Покупця розглядаються Продавцем тільки за умови надання зазначених документів.

7.6.5. Продавець має право відмовитися від прийому товару, відправленого Покупцем без надання вищевказаних документів, а також не розглядати заяву (претензію) Покупця до усунення допущених ним недоліків. У разі, якщо Покупець не надішле вказані документи протягом 5 (п’яти) днів, зобов'язання Продавця щодо забезпечення збереження такого надісланого товару припиняються, і він має право розпорядитися товаром на власний розсуд. Продавець не зобов'язаний здійснювати зворотну відправку товару, заяву за яким оформлено неналежним чином та не надані належні документи.

7.6.6. Вимоги Покупця не підлягають задоволенню, якщо Продавець доведе, що дефекти товару виникли внаслідок порушення Покупцем правил використання товару, умов його зберігання або умов його повернення.

7.5.7. Вимоги Покупця розглядаються протягом 14 робочих днів з моменту  їх отримання.

7.6. У разі, якщо Замовлення анульоване Покупцем, сплачена вартість Товару підлягає поверненню, а  вже витрачені кошти на  доставку, понесені до моменту анулювання Замовлення Покупцем, поверненню не підлягають.

7.7. Повернення грошових коштів за товар, який не був доставлений з будь-яких причин, проводиться виключно на підставі письмової заяви Покупця, на картковий рахунок Покупця зазначений ним у Заяві про повернення грошових коштів, протягом 7-ми банківських днів з дати надання такої заяви в довільній формі на електронну пошту Інтернет-магазину, але не пізніше, ніж протягом 45 днів з моменту оформлення замовлення.

7.8. У разі, якщо Покупець з будь-яких причин не отримав товар у пункті призначення у терміни, дозволені Перевізником, та такий товар був повернений Продавцеві, Покупець має право на повернення грошових коштів за виключенням вартості доставки, яку сплачено Перевізнику. Розглядаються дані випадки не пізніше, ніж 45 днів після дати оформлення замовлення. 

7.9. Додатково необхідна інформація відносно повернення товару  міститься у відповідних розділах Сайту.

Права та обов'язки сторін:

8.1. Продавець має право:

- в односторонньому порядку припинити надання послуг за цим договором у разі порушення Покупцем умов цього договору.

8.2. Покупець зобов'язаний:

- своєчасно оплатити та отримати замовлення на умовах цього договору.

8.3. Покупець має право:

- оформити замовлення в Інтернет-магазині;

- оформити електронний договір;

- вимагати від Продавця виконання умов цього Договору.

Відповідальність сторін

9.1. Право власності на товар переходить від Продавця до Покупця з моменту, коли товар переданий до Перевізника, вказаного Покупцем. З цього моменту всі ризики, втрати чи пошкодження товару переходять від Продавця до Покупця.

9.2. Сторони несуть відповідальність за невиконання або неналежне виконання умов цього договору в порядку, передбаченому цим договором та чинним законодавством України.

9.3. Продавець не несе відповідальності за:

- змінений виробником зовнішній вигляд Товару;

- за незначну невідповідність колірної гами товару, що може відрізнятися, виключно через різну колірну передачу моніторів персональних комп'ютерів окремих моделей;

- за зміст і правдивість інформації, наданої Покупцем при оформленні замовлення;

- за затримку і перебої в наданні Послуг (обробки замовлення та доставки товару Перевізником), які відбуваються з причин, що знаходяться поза сферою його контролю;

- за протиправні незаконні дії, здійснені Покупцем за допомогою даного доступу до мережі Інтернет;

- за передачу Покупцем своїх мережевих ідентифікаторів - IP, MAC-адреси, логіна і пароля третім особам;

9.4. Покупець, використовуючи наданий йому доступ до мережі Інтернет, самостійно несе відповідальність за шкоду, заподіяну його діями (особисто, навіть, якщо під його логіном знаходилася інша особа) особам або їх майну, юридичним особам, державі.

9.5. Покупець несе відповідальність за достовірність інформації, зазначеної при оформленні замовлення інформації. При цьому, при здійсненні акцепту (оформленні замовлення і подальшої оплати товару) Покупець надає Продавцю свою беззастережну згоду на збір, обробку, зберігання, використання своїх персональних даних, в розумінні ЗУ «Про захист персональних даних».

9.6. Інформація, яку надає Покупець, є конфіденційною. Інтернет-магазин використовує інформацію про Покупця виключно в цілях обробки замовлення, відправлення повідомлень Покупцеві, доставки товару, здійснення взаєморозрахунків і ін.

9.7. У разі настання обставин непереборної сили, сторони звільняються від виконання умов цього договору. Під обставинами непереборної сили для цілей цього договору розуміються події, що мають надзвичайний, непередбачений характер, які виключають або об'єктивно заважають виконанню цього договору, настання яких Сторони не могли передбачити і запобігти розумними способами.

9.8. Сторони прикладають максимум зусиль для вирішення будь-яких розбіжностей виключно шляхом переговорів.

Наши скидки испециальные цены

Проверьте предложения по акции. Экономить приятно!

Смотреть все


Если Вам нужна помощь в выборе, звоните: (044) 599-05-22