-20%Топ продажів

Розвивальний набір «Математичні кубики Maths Linking Cubes з картками» 100 шт. EDX Education

Код товару: 100050374
829 грн
1 036 грн
Виробник:
EDX Education
Кількість деталей
100
Матеріал
Пластик
Вік
від 3 років
  Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Justin
 • Кур'єром по Києву
  Зручна оплата замовлень
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • VISA/MasterCard/Privat24
 • WebMoney

Даний набір математичних кубиків з картками для навчання призначений для використання в розвитку математичних навичок у дітей.

Граючи з цим набором, діти можуть вивчати математичні поняття, як-от числа, арифметичні операції, геометричні форми та просторові відносини.

До набору входять кубики різних кольорів розміром 2х2х2 см, які ідеально підходять для створення різноманітних геометричних фігур, сортування за кольором і розміром, а також для розв'язування математичних задач.

Граючи з математичними кубиками, діти розвиватимуть свої математичні навички, а також вчитимуться розв'язувати математичні задачі. Вони можуть використовувати кубики для створення різних математичних прикладів, послідовностей і знаходити способи їхнього розв'язання, розвиваючи при цьому свій інтелект і здібності.

Крім того, використання кубиків допомагає розвивати логічне мислення, аналітичні здібності та вміння розв'язувати проблеми. Діти можуть використовувати кубики для створення різноманітних математичних задач і знаходити способи їх розв'язання, розвиваючи при цьому свій інтелект і здібності.

Таким чином, набір математичних кубиків розвиває в дітей багато сфер, включно з математичними навичками, геометричними формами та просторовими відношеннями, логічним мисленням, аналітичними здібностями, моторикою рук, координацією рухів і вмінням розв'язувати проблеми.

Набір з 25 двосторонніх карток буде корисним доповненням, щоб повторити геометричну модель за заданим шаблоном. Всього 50 завдань.

Поки що немає коментарів
Написати свій відгук
Ім'я *
Email
Залиште коментар*

Схожі товари

Наші знижки та спеціальні ціни

Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно!

Подивитись все

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22