-24%Акція

Набір для досліджень 4М Метеорологія

Код товару: 100039005
468 грн
615 грн
Виробник:
4M
Матеріал
пластик
Розмір упаковки
22 х 17 х 6 см
Для кого
для дівчаток, для хлопчиків
Колір
разноцветный
Вік
від 9 років, від 10 років, від 8 років, від 11 років
Інструкція
із зображеннями англійською мовою
Серія
Green Science
  Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Justin
 • Кур'єром по Києву
  Зручна оплата замовлень
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • VISA/MasterCard/Privat24
 • WebMoney

Створіть туман, досліджуйте парниковий ефект, побудуйте модель кругообігу води і дізнайтеся про вплив кислотного дощу на рослини з набором для досліджень від 4М!
Комплект із серії Green Science буде цікавий дітям від 8 років. Він розвиває мислення, уяву, інтелект, допитливість. Набір підходить для занять за методикою Реджіо, уроків природознавства. Комплект 4M познайомить дітей ближче з науками метеорологія і екологія.
У наборі для досліджень є обладнання для семи дослідів. Додатково знадобляться: стакан, грунт для рослин, насіння бобів, олівець, пластикова пляшка, настільна лампа, алкоголь. Візьміть дорослих в асистенти під час експериментів.
Давайте почнемо! У першому експерименті ви створите статичну електрику за допомогою повітряної кульки і свого волосся. Кулька буде прилипати до стіни і викривляти струмінь води. Вправи покажуть, як електричний заряд виникає в хмарах і з'являється блискавка.
У другому досліді за допомогою помпи і алкоголю можна створити і розсіяти туман: завдяки зміні тиску і температури відбуваються конденсація і випаровування. В атмосфері Землі водяна пара з повітря збирається в краплі води, які утворюють хмари.
В експериментах з парниковим ефектом ви дізнаєтеся про вплив сонячного тепла і газів на температуру атмосфери Землі, а також зрозумієте причину глобального потепління. Для цього дослідження додатково потрібні: пластикова пляшка, настільна лампа, сода і оцет. Дійте відповідно до інструкції і ви здивуєтесь, порівнявши температуру всередині і зовні пляшки!
Міні-модель кругообігу води в природі дозволить зрозуміти, чому йде дощ, і навіть проростити боби без додаткового поливу! З двох останніх експериментів ви зрозумієте важливість кислотності грунту для рослин і дізнаєтеся, як виникає вітер.
Всі досліди з набору прості і детально описані, містять доступні наукові пояснення. До кожного з експериментів подано цікаві факти по темі.
У наборі
Повітряна куля — 1 шт.
Кришка в формі хмари — 1 шт.
Перфорована пробка — 1 шт.
Макет гори — 1 шт.
Основа гори — 1 шт.
Помпа для створення хмар — 1 шт .
Термометр — 2 шт.
Тримач термометра — 2 шт.
Рукоятка термометра — 1 шт.
Лоток для насіння — 1 шт.
Спіральний шаблон — 1 шт .
Папір для визначення рівня pH — 1 шт.
Інструкція — 1 шт.

Поки що немає коментарів
Написати свій відгук
Ім'я *
Email
Залиште коментар*

Схожі товари

Наші знижки та спеціальні ціни

Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно!

Подивитись все

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22