Я люблю стрибати та качатися по снігу, бо я – Вінта-зима! А ще ловити своїми великими лапами сніжинки, що падають...
Моя улюблена їжа: аґрус та риба.
Що я люблю робити: стрибати по снігу та робити снігових янголів
Збережіть товари, що сподобалися в закладки
Це дозволить не загубити варіант, що сподобався!
Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно!
Подивитись все