Конструктор fisсhertechnik STEM Механіка (2.0)

11 343 грн
Виробник:
Fischertechnik
Кількість деталей
500
Розмір упаковки
430х150х310 мм
Особливості
возможно собрать 30 моделей; соединение деталей: шипы трапециевидной формы/желобы
Для кого
для хлопчиків
Вік
від 9 років, від 14 років, від 10 років, від 13 років, від 16 років, від 15 років, від 12 років, від 11 років
Серія
Education
Комплектація

контейнер для батарейок; 1 x дидактичні матеріали в електронному вигляді; 1 х міцна скринька Gratnells для зберігання з пластиковою кришкою і переліком деталей; мотор постійного струму (напруга 9В, ток 265м, момент сили не менше 1,5 мНм)

  Способи доставки
 • Нова Пошта
 • Justin
 • Кур'єром по Києву
  Зручна оплата замовлень
 • Готівкою при отриманні
 • Безготівковий переказ
 • VISA/MasterCard/Privat24
 • WebMoney

Цей навчальний набір ідеально підходить для майбутніх машиністів, техніків і інженерів. Як працює приводний вал або ручна коробка передач? Що таке планетарна передача? Як побудувати надійний міст? Наш навчальний набір відповість на ці та інші основні питання, використовуючи 30 різних моделей. Набір пропонує теми, що стосуються навчальних програм з предметів STEM, таких як фізика, технології та природничі науки, і допомагає учням отримати базові знання механічних і технічних принципів. Механіку 2.0 можна використовувати в навчанні під наглядом і без нагляду вчителя, і вона вже використовується в багатьох школах.

Набір поставляється в надійній скриньці Gratnells із захисною кришкою і спеціально розробленою системою зберігання деталей в окремих лотках.

Додатковий навчальний матеріал

Інноваційні навчальні матеріали fischertechnik допомагають в навчанні технічним концепціям практичним способом і знайомлять учнів з ними. До навчального дидактичного зошита, що включає завдання з розв'язаннями і роздатковими матеріалами, також пропонуються демонстраційні моделі, які допоможуть швидко підготувати уроки.

Поки що немає коментарів
Написати свій відгук
Ім'я *
Email
Залиште коментар*

Наші знижки та спеціальні ціни

Перевірте пропозиції по акції. Економити приємно!

Подивитись все

Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22