Розділи категорії ігри та іграшки

Сортувати за:
17563 товара

Дитячі іграшки в інтернет-магазині БАВА

Великий вибір товарів допоможе вам підібрати іграшки для дітей в одному місці, не витрачаючи час на поїздки в різні точки міста. Серед покупців особливим попитом користується так звана корисна дитяча іграшка, за допомогою якої дитина може навчитися новим навичкам, відкрити в собі здатність швидко мислити або активно працювати руками.

Розвиваючі ігри виконають цілий комплекс завдань - навчальну і розвиваючу. Вони представлені великою різноманітністю моделей. У каталозі можна знайти ігрові набори, іграшки для купання, активні ігри, а також сюжетно-рольові набори для малюків. Військова амуніція і іграшкові пістолети обов'язково порадують активних хлопчиків, а красиві ляльки і дитячі прикраси стануть знахідкою для юних принцес.

Майбутні музиканти зможуть спробувати свої сили на музичних інструментах, а настільні ігри обов'язково допоможуть приємно провести час в дорозі або подорожі. Юні вундеркінди також можуть вибрати для себе якісні головоломки, пазли, кубики, конструктори.

Як вибрати і купити правильну іграшку?


Правильно підібрати навчальні іграшки можна, знаючи вік і основні переваги малюка. Залежно від його поточних можливостей можна придивитися до розвиваючих наборів, різним конструкторам або простим головоломок. Кожен товар з даної категорії допоможе в розвитку дрібної моторики, а також принесе масу позитивних емоцій своєму власникові / власниці.

Сучасний ігровий набір, що складається з безлічі дрібних деталей, дозволить збільшити концентрацію уваги дитини, дозволить йому визначитися з безліччю складних завдань. Батьки можуть допомогти малюкові складання конструкцій на перших порах, або надати йому можливість самостійно розібратися з особливостями іграшки.

На окрему увагу заслуговують спеціальні Развівайка. З їх допомогою вийде розвинути фантазію, зробити процес будь-якої гри більш захоплюючим і продуктивніше. В наявності є іграшки для різних вікових груп, окремі товари для дівчаток і хлопчиків та ін.

Чому купити дитячі іграшки варто саме у нас?


Переваги покупки у нас:

постійні оновлення каталогу порадують особливо вимогливих покупців;
всі вироби зроблені з безпечних матеріалів, рівень якості іграшок відповідає поточним стандартам;
є іграшки на різні віку, консультант компанії завжди готовий допомогти визначитися з вибором;
розумні ціни на представлені товари і відсутність націнок за рахунок прямих поставок;
надання безкоштовних консультацій.
БАВА готовий запропонувати своїм клієнтам розумні умови доставки в будь-який регіон України. Всі дитячі іграшки в каталозі поділені на окремі категорії, які дозволять заощадити ваш час в процесі оформлення замовлення. Магазин активно залучає перевірених постачальників, які готові запропонувати різні новинки для юних дослідників та яскравих модниць.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22