Увага! з 15 по 26 липня вхідні дзвінки не прийматимуться, відповіді на питання через viber: 066 021 58 88

пластмасові конструктори

Сортувати за:
617 товаров

Пластмасовий конструктор послужить корисним засобом для дитячого розвитку. Різнокольорові деталі допоможуть дитині ідентифікувати відтінки спектру і форму предмета. Регулярні заняття по збірці моделей вироблять у малюків посидючість і терплячість. Батьки високо оцінять ігровий набір завдяки його міцним і барвистим елементам.

Конструктор із пластику

Вибирати пластмасу в якості відповідного матеріалу для деталей дитячого конструктора почали в 1930-х роках. Британський бренд Bayko виготовляв комплекти для створення зменшених приміщень, які копіювали реальні житлові будинки. Пізніше популярною будівельною іграшкою став датський LEGO — його легко впізнавані блоки підкорили весь світ. Багато компаній випускають компоненти для виготовлення моделей різної техніки. З мініатюрних частин дитина сам зробить кораблі, вертольоти або автомобілі, які мало відрізнятимуться від прототипів.

Ігрові набори американського Learning Resources зі з’єднувальними елементами розвиватимуть у дітей навички просторового мислення і дрібної моторики. Юні будівельники навчаться максимально використовувати власну уяву при створенні штучних об'єктів. З-під працьовитих дитячих рук вийдуть пластикові дерева, анатомічні моделі, хмарочоси, транспорт. З огляду на градацію вікових груп гравців, виробники випускають безпечні конструктори з великими деталями. З їх допомогою маленькі творці покращать рухову і інтелектуальну діяльність, а також познайомляться з алфавітом і азами арифметики.

Барвисті будівельні комплекти необхідні в ігротеці кожного хлопчика чи дівчинки. Розвивальні набори доступні для всіх жителів і гостей України. Батьки можуть купити пластиковий конструктор в інтернет-магазині «Бава», вивчивши потреби власної дитини. Ціна на товар варіюється від складності та кількості елементів. Коробки з яскравими колоритними деталями доставляються протягом 1-2 днів до Києва, Львова, Харкова, Одеси, Дніпро та в інші міста України.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22