Дрібна моторика і сортування

Сортувати за:
522 товара

Першочергова задача кожних батьків - повноцінно розвинути тіло і розум своєї дитини. З розробленням дитячих пальчиків допоможуть впоратися спеціальні іграшки із сортування, що сприяють поліпшенню координації рук дівчаток і хлопчиків. Перебираючи невеликі деталі таких наборів, вони активізують у власному організмі функції, що відповідають за навички дрібної моторики.

Маніпулюючи невеликими предметами і виконуючи певні вправи, дитина при підтримці дорослих зрозуміє суть арифметичних операцій і вивчиться рахувати. Комплекти яскравих ігрових елементів забезпечать розвиток ручок і інтелектуальних здібностей малюка. Різнокольорові фігурки допоможуть розпалити дитячий інтерес і утримати увагу до незвичайної розумової забави. Однотипні елементи дидактичних матеріалів дозволяють створювати власні правила експлуатації об'єктів, що підсилюють дрібну моторику рук.

Дитина будь-якого віку буде рада сортувати предмети, розділяючи їх за формою, розміром або ж кольором. Регулярні рухи крихітних пальчиків стимулюють збудження певного відділу головного мозку малюка, допомагаючи цим йому виробити виразне і чітке усне мовлення. Через захоплюючий ігровий процес батьки активізують у дітей дрібну моторику рук, що посприяє загальному розвитку зростаючого організму.

Тематика навчальних матеріалів дуже різноманітна — вибір придбаних предметів залежить лише від конкретних переваг хлопчиків і дівчаток. Об'єктами сортування можуть бути гумові овочі і фрукти, птахи і тварини, різнокольорові яйця динозаврів, геометричні фігури і багато іншого. Виготовлені з безпечних природних матеріалів іграшки нешкідливі для здоров'я дітей. Вони посприяють виробленню в дитини зібраності, уважності і зосередженості. Найяскравіший колорит і унікальний дизайн елементів підтримають інтерес допитливого малюка до арифметичних дій.

Купити спеціалізовані іграшки та фігурки для розвитку дрібної моторики можна в тематичному інтернет-магазині. Вивчивши асортимент і ціну пропонованого товару, клієнт швидко оформить всі деталі замовлення. Доставка оплаченої продукції виконується по Києву та іншим територіям України. Отримавши посилку і передавши її вміст дитині, дорослі побачать, як стрімко почнуть збільшуватися інтелектуальні навички, координація та мовні здібності малюка.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22