Дитячі конструктори

Сортувати за:
2618 товаров

Після народження малюка перед дорослими членами сім'ї стоїть найважливіше завдання — грамотно розвинути інтелектуальну і фізичну складову його організму. У цьому їм допоможе дитячий конструктор. У міру зростання дитина починає вивчати навколишній світ і відтворювати побачені речі. Скориставшись вже готовими частинами з ігрових наборів, юний дослідник продемонструє близьким активність власної фантазії. Маніпулювання невеликими елементами позитивно впливає на розумові навички, мову і дрібну моторику. З'єднання будівельних компонентів відбувається через замикачі шпильки, голчасті щербини або сферичні магніти, що заінтригує дівчаток і хлопчиків.

Історія конструкторів різного виду

Одним з перших дитячих конструкторів вважається німецький набір Anker, придуманий братами-інженерами Лілієнталь в 1880 році. Виготовлені з крейди, лляної олії і кварцового піску цеглинки призначалися для формування мініатюрних архітектурних споруд. Використовуючи литі кам'яні блоки, малюки могли будувати будинки будь-якого дизайну.

конструктори дитячі

Металевий конструктор з'явився через два десятиліття — в 1901 році. Meccano створив британський винахідник і політик Френк Хорнбі. Велика кількість деталей дозволяла збирати зменшені інженерні об'єкти: мости, будівлі, вежі. Завдяки подальшого додаванню елементів іншої форми можна було приступати до виготовлення різноманітної техніки: літаків, автомобілів, підйомних кранів. Міні-викрутки, що затягують ключі, болти і гайки позитивно впливають на розвиток дитячих пальчиків.

У 1949 році юна аудиторія познайомилася з новим ігровим комплектом, придуманим в Данії. Пластмасові кубики і пластини Lego з'єднувалися один з одним спеціальними замикаючими шпильками, що забезпечувало якісне кріплення елементів незалежно від їх форми. Стандартизація деталей дозволила складати з частин різних наборів загальні монолітні споруди, що послужило головною причиною всесвітньої слави «Лего».

У міру розвитку технологій конструктори ускладнювалися. З'явилися ігрові комплекти для виготовлення тонких механічних виробів з мініатюрних дерев'яних елементів. Деталі з магнітним кріпленням дали можливість хлопчикам і дівчаткам по максимуму використовувати в своїй творчості тривимірні просторові моделі. Електронні компоненти, призначені для складання роботів, сприяли формуванню у маленьких дослідників ознак наукового мислення.

Вплив конструкторів на дитячий розвиток

Конструктор для дітей є корисною розвивальною іграшкою. Поєднуючи невеликі фрагменти, дівчатка і хлопчики активно працюють пальчиками, що дуже важливо для зростаючого організму. Серйозне навантаження на відчутні рецептори сприяє поліпшенню мови і розумової діяльності. Використовуючи при складанні фантазію, вони збільшать рівень інтелектуальних навичок. Маніпулювання міні-блоками формує образне і абстрактне мислення. Виробники також випускають гігантські підлогові набори, які допомагають малюкам енергійно рухатися при установці великих елементів.

Перш ніж купити конструктор, батькам бажано оцінити захоплення дитини, а потім придбати комплект, відповідний дитячому інтересу. Якщо юний дослідник обожнює розбирати іграшки, то йому підійде варіант з багаторазовим використанням деталей. Менш допитливим хлопчикам і дівчаткам сподобається продукція компаній, орієнтованих на з'єднання елементів в кінцеві вироби. Складаючи шматочки в заплановану виробником модель, вони отримають фігурки тваринного світу, транспортні засоби, представників різних професій, а також колоритних казкових персонажів.

Правильно вибрати конструктор для дитини — досить важке завдання. Але якщо врахувати всі схильності малюка, то батьки швидко знайдуть найбільш підходящий для нього комплект. Від кількості деталей залежить, наскільки дорогими будуть будівельні набори. Дешево може коштувати тільки продукція з примітивним видом з'єднання елементів. Визначаючись з покупкою, дорослим слід пам'ятати про вік дітей, так як складність монтажу безпосередньо пов'язана з захопливістю ігрового процесу.

Різноманітність конструкторів приємно здивує батьків, які проживають на території України. Дерев'яні, пластмасові, металеві, магнітні або механічні набори дозволяють підібрати ідеальний варіант для цікавої гри. В інтернет-магазині «Бава» є можливість купити недорого STEM комплекти з електронними складовими для майбутніх інженерів і дизайнерів. Демократичні ціни на продукцію вітчизняних і зарубіжних виробників сподобаються всім відвідувачам сайту. Оплачені замовлення відправляються в будь-яку точку країни. Жителі Києва, Одеси, Харкова, Львова, Чернігова, Дніпра швидко отримають коробки з деталями, призначеними для захоплюючого розвитку дітей.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22