Увага! з 15 по 26 липня вхідні дзвінки не прийматимуться, відповіді на питання через viber: 066 021 58 88

Каталки

Сортувати за:
164 товара

Після перших самостійних кроків малюка батьки швидко усвідомлюють, що йому потрібні нові іграшки для більш активного способу життя. Прогулянка зі спеціальними каталками стане для нього захоплюючою пригодою, повною радості і інших незабутніх емоцій. Ця розвиваюча продукція ділиться на два види: штовхалки і тягнулки. Спостерігаючи за дитиною, дорослі зможуть визначити її особисту перевагу у виборі веселих барвистих предметів.

Каталка дитяча дає можливість провести попередній аналіз психологічного портрета кожного малюка. Якщо діти постійно возять іграшки на мотузочці, то вони демонструють якості лідера-першопрохідника. Бажання направляти будь-який предмет тільки перед собою відповідає внутрішньому посилу майбутнього керівника. При подальшому підтвердженні цих якостей батьки можуть заздалегідь вибрати для своєї дитини приблизний вектор життєвого шляху.

Каталки з ручкою є ідеальним варіантом для малюків, які тільки починають вчитися ходьбі. Діти можуть бавитися з ними сидячи або прогулюючись. Зручне місце для захвату розташоване на самій іграшці, тому вона є непоганою підпорою для додаткового утримання рівноваги. Також існує особливий підвид ходунків, об'єднаних з яскравими деталями, що дозволяє дівчаткам і хлопчикам успішно стояти або йти.

Каталки на паличці будуть постійними супутницями хлопчиків і дівчаток, що вже опанували навичками самостійного пересування. Яскраві кольорові штовхалки підкажуть їм, наскільки зручна доріжка, на яку збирається стати дитина. Енергійні переміщення посприяють активному розвитку дитячого організму. Така форма ігрового процесу позитивно впливає на настрій малюка і його фізичний стан.

Іграшка штовхалка завжди має довгий держак, за який зручно триматися дитині. Пластикова палиця не викличе складнощів при переміщенні предмета. Крім незвичайної конфігурації до таких розважальних об'єктів часто додають шумову або візуальну складову. Спостерігати за обертанням вертолітного гвинта або слухати гучний шум пересипаючих деталей буде цікаво дітям будь-якого віку.

Виробники виготовляють каталки на мотузочці різних видів. Юний мандрівник відчує захоплення, отримавши від дорослих велику вантажну машину, паровозик з вагонами, смішну гусеницю або виводок веселих каченят, яких можна переміщати слідом за собою. Малюк почне з радістю здійснювати тривалі прогулянки з цими барвистими і кумедними предметами, які приносять йому море позитивних емоцій.

Іграшки-каталки мають широкий діапазон цін, тому купити їх може людина будь-якого достатку. Представлені в інтернет-магазині моделі здатні порадувати кожну дитину України. Різнобарвні тягнулки і штовхалки привезуть в будь-яку частину країни — в столичний Київ або далеке село. Яскраві розвиваючі предмети сподобаються дітям своїм цікавим видом і колоритним дизайном.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22