Ігрові фігурки

Сортувати за:
2561 товар

Дитина розвиваючись активно пізнає навколишню дійсність. Все побачене вона пізніше відтворює через ігри, вивчаючи людську спільноту. Зображуючи представників справжнього і вигаданого світів фігурки допоможуть малюкові створювати сценки з будь-якими сюжетами. Подібне проведення часу активізує у дітей творче й інтелектуальне мислення.

Ігрові фігурки: минуле і сьогодення

Перші ігрові фігурки почали виготовляти понад чотири тисячі років тому. Маленьких солдатиків створювали в Стародавньому Єгипті, Римі та Греції. У середні віки за допомогою таких військ європейські монархи відтворювали великі баталії минулого при вивченні стратегії і тактики. Російські імператори теж були небайдужі до зменшених копій гвардійців і артилеристів. Мініатюрні бійці не втратили своєї привабливості і для сучасних дітей, дозволяючи їм реалізовувати власну фантазію.

ігрові фігурки

У XXI столітті до представників класичних армійських підрозділів додалися герої вигаданих світів. У вигляді маленьких фігурок випускаються істоти фентезійного жанру, а також персонажі коміксів, фантастичних блокбастерів і комп'ютерних ігор. Разом з притаманними суперздатностями мутантами і захисниками Всесвіту діти почнуть боротися з підступними лиходіями. Підлітків зацікавить можливість своїми руками побудувати реалістичний фрагмент улюбленої віртуальної забави.

Виробники не забули про більш мирних героїв, зайнявшись випуском найвідоміших мультиплікаційних персонажів. Райдужні поні, різнокольорові тролі, чарівні принцеси і забавні звірятка припадуть до вподоби всім дівчаткам. Компанії виготовляють різноманітні тематичні набори з барвистими ігровими фігурками. Завдяки колоритним комплектам малюки вивчать тварин, що населяють савану, тайгу, джунглі і океан. Діти дізнаються, як виглядають комахи і вимерлі динозаври, хто входить в число мешканців фермерського подвір'я і улюблених домашніх вихованців людини.

Міні-фігурки і розвиток дитини

Пізнання світу —  головне завдання підростаючої дитини. За допомогою зменшених фігурок хлопчики і дівчатка розглянуть представників різних професій, а також знаряддя їх праці. Завдяки конструкції окремих іграшок вони зможуть міняти аксесуари і зовнішній вигляд своїх улюбленців. Маніпуляції з маленькими предметами позитивно відіб'ються на дрібній моториці захоплених непосид. У ряду персонажів рухаються кінцівки, а також повертаються тулуб і голова, що дозволяє домогтися більшої реалістичності при показі чергової тематичної сценки.

Пластикові фігурки з ігор, мультфільмів, фільмів і коміксів посприяють розвитку дитячої уяви. Барвисті трансформери продемонструють дитині, яких перетворень в зовнішньому вигляді можна досягти шляхом найпростіших механічних змін. Завдяки управлінню міні-роботами хлопчики і дівчатка зацікавляться процесом програмування, наближаючи вибір своєї майбутньої професії. Інтелектуальні забави не тільки розважать юних дослідників, але і вироблять у них логічне мислення. Виготовлені з плюшевого матеріалу персонажі посилять активність розташованих на руках тактильних сенсорів, доставляючи малюкам радість при дотику до м'яких улюбленців.

Якість і реалістичність сучасних ігрових фігурок сприяють зростанню популярності цієї продукції у різновіковій аудиторії. В інтернет-магазині «Бава» можна придбати маленьких супергероїв, відчайдушних борців з зомбі, багатофункціональних трансформерів, чарівних єдинорогів та інших колоритних персонажів. Ціна розважального товару приємно здивує відвідувачів сайту. Після оплати замовлення відправляються в будь-яку точку України — як до столичного Києва, Одеси, Львова, Харкова, Дніпра, Ужгорода, так і в невеликі села. Швидкість доставки залежить тільки від відстані до місця проживання клієнта, який вирішив порадувати свого малюка яскравою покупкою.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22