Розвивальні іграшки

Сортувати за:
3384 товара

Проблема приділення уваги дітям, є проблемою в багатьох сім'ях. У більшості випадків, батьки зайняті зароблянням коштів. Малюків виховують бабусі на догмах минулого століття. Але в сучасному світі недостатньо для повноцінного розвитку мультиків, казок, книжок-розмальовок, букварів, звичайних ляльок, машинок.

Технології стрімко рухаються вперед. Щоб йти з ними поруч у дітей з раннього віку повинні бути присутніми розвиваючі іграшки, формують навички, вміння конструктивно мислити. Мають нові пізнання, що дозволяють без надзусиль закінчити школу, вуз. Самовдосконалюватися в дорослому житті.

Питання та відповіді про розвивальним іграшкам

ᐉ Скільки коштують розвивальні іграшки?

В інтернет-магазині Бава вартість іграшок починається від 15грн і закінчується 7500грн.

Які виробники найпопулярніші❓

Найпопулярніші виробники розвиваючих іграшок це:

 Популярні розвиваючі іграшки за віком❗

 1. Розвивальні іграшки Для немовлят
 2. Розвивальні іграшки від року
 3. Розвивальні іграшки від двох років
 4. Розвивальні іграшки від трьох років

Розвиваючі дитячі іграшки

Дітям завжди цікаво нове, з яким вони стикаються вперше. Цікавість, невичерпна енергія рухають маленькими чоловічками. Важливо звернути прагнення правильним руслом. І тут на допомогу прийдуть розвиваючі іграшки, представлені каталогом вебпортал.

Розміщений на сторінках сайту асортимент дозволить вибрати гру на будь-який дитячий смак. Тут потрібно звернути увагу батьків, що купувати розвиваючі іграшки необхідно спільно, розмірковуючи, обґрунтовуючи вибір. У каталозі представлені:

 • Ігри S.T.E.M.-тематики;
 • Дослідницькі ігрові набори;
 • Поліпшують грамотність;
 • Для най менших;
 • Навчальні іграшки, набори;
 • Комплекти для підготовки до школи;
 • Розвиваючі онструктори.

В Інтернет-магазині батьки зможуть купити розвиваючі іграшки малюку до року. Екологічно чисті вироби відповідають міжнародним стандартам. «Green Toys» зручні при грі, захоплюють увагу своїми формами, особливими властивостями. Каталог представляє ігрові, навчальні комплекти для дітей до 13-ти річного віку.

Навчальні ігрові комплекти
Набори S.T.E.M.-тематики доступні дітям з дворічного віку. Дозволяють почати знайомитися з наукою, технологіями, пристроєм техніки, математикою, удосконалювати здібності в цих областях. Асортимент магазину дозволяє вибрати Развівайка і дітям, які мають розумові відхилення. «Simple Machines», подібні розвиваючі ігри дозволяють збирати прості машини. На практиці вивчати роботу механічних, фізичних величин.

Серія підготовка до школи дозволить батькам в ігровій формі прищепити початкові навички. Отримати необхідні знання, які допоможуть легко сприймати нову інформацію, покращувати знання. Розділ дослідження приверне допитливих. Асортимент представлений різноманітними наборами, за допомогою яких можна зібрати навіть мікроскоп, телескоп.

З дворічного віку можна почати вивчення граматики, англійських букв, слів. Малюки легко засвоюють матеріал, особливо коли все заняття відбуваються в ігровій формі. «Alphabet PuzzleBlocks», «Smart Snacks» допоможуть вивчити англійський алфавіт, навчать складати короткі слова. Для більш старшого віку є завдання складніше.

Роль розвиваючих іграшок у вихованні дитини


Багато батьків вважають, що багатогодинне проведення часу дітей біля телевізора, за відеогрою, комп'ютером покращує його здатності. На жаль, переважаюче більшість випадків завдає шкоди. Перші роки життя дуже важливі для формування у малюка певних навичок. Відповідна розвиваюча іграшка здатна допомогти в цьому і навіть прискорити процес.

У вільний час з правильними дитячими забавами дозволить дітям використовувати свою уяву, удосконалювати навички, вміння. Ігровий набір, який легко купити на сайті, допоможе поліпшити запам'ятовування, удосконалити рухові, координаційні навички.

Доступні ціни, доставка по місту Київ, всій Україні дозволять батькам придбати іграшки для своїх чад в будь-якому населеному пункті нашої країни. Витративши декілька хвилин на оформлення замовлення, ви подаруєте справжнє диво, яке приносить дітям тільки користь.


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22