Книги для найменших

Сортувати за:
1846 товаров

Розвиток дитини від народження буде просуватися найактивнішим чином, якщо близькі приділять достатньо уваги правильному сприйняттю дійсності і формуванню інтелекту малюка. Посильну допомогу в цьому важливому питанні нададуть інформативні яскраві книги, що викличуть інтерес майбутнього читача. Спеціально розроблені посібники зацікавлять своїми ілюстраціями хлопчиків і дівчаток, що вперше взяли в руки мініатюрні дитячі видання. Розглядаючи спочатку лише колоритні картинки, поступово вони перейдуть до сприйняття тексту, що міститься на сторінках.

Вибір книг для самих маленьких читачів непростий — батьки повинні підібрати дитині цікаву, міцну і екологічно безпечну друкарську продукцію. Дизайн таких розвиваючих посібників враховує, що з ними будуть взаємодіяти юні і поки малосвідомі особистості. В перших книгах листи мають закруглені кути, тому буде забезпечена відсутність травм при активній експлуатації видань. 

Невеликі книжечки для малюків присвячені дуже захоплюючим тематиками. Досліджуючи в них кожну сторінку, дитина зрозуміє, які тварини живуть в густому лісі і на подвір'ї фермерського господарства, навчиться рахувати різноманітні об'єкти природи і техніки, відкриє безліч необхідних речей, що оточують людей у ​​побуті. Завдяки розвиваючим посібниками юні читачі отримають початкові знання з різних життєвих областей.

Ілюстровані книги для дітей до року привернуть увагу і активізують розумові здібності вразливого малюка. Виконані у вигляді особливої панорами видання пробудять дослідницький інтерес дитини, яка приступила до ретельного вивчення нового предмета. Слухаючи пояснення близьких, малюк швидко усвідомлює призначення об'єктів, що згадуються в колоритній друкованій книжці-картонці.

Якщо батьки вважають, що володіння англійською мовою для дітей є важливою необхідністю, то вони можуть давати їм спеціальні посібники з іноземною мовою. Співвідносячи зовнішній вигляд вже відомих речей з незрозумілими написами, діти легко запам'ятають значення слів, написаних латиницею. Такий підхід допоможе початківцям поліглотам швидше опанувати лексику англомовних жителів.

Незвичайні книги-іграшки і видання з тактильними елементами викличуть захоплені враження дитини. Досліджуючи маленькими пальчиками кожну сторінку цікавих видань, дівчатка і хлопчики будуть дуже активно розвивати тонку моторику своїх організмів. Колоритні посібники дозволяють отримувати корисну інформацію в формі захоплюючої забави, що особливо порадує непосидючих юних читачів.

Купити книги англійською для маленьких дітей і іншу спеціалізовану друковану продукцію можна через інтернет-магазин. Придбати їх здатна будь-яка людина, що знаходиться на території України. Доставка замовленого товару здійснюється по Києву та інших регіонах країни. Час очікування залежить від місця проживання клієнта.

Навчальні посібники надають серйозну підтримку батькам, які займаються різнобічним розвитком дитини. Перші книги малюка грають найважливішу роль у формуванні його розумових здібностей і усвідомленні навколишнього світу, тому дорослі повинні подбати про обов'язкову наявність в будинку захоплюючих дитячих видань.

Часто задаваемые вопросы

Товары со скидкой в категории Для найменших?


Якщо Вам потрібна допомога у виборі, телефонуйте: (044) 599-05-22